Back

BİZ KİMİZ?

MOV BRANDING ekibi, kendi alanlarında uzmanlaşmış hem akademik hem de özel sektörde kariyer yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Amacımız, markanızı doğru şekilde konumlandırmak ve güçlü birer marka haline getirmektir. Böylece, doğru yöntemler ve eğitim planlaması ile, firma ve bireylere katma değer sağlamak hedeflenmektedir.

NELER YAPARIZ?

MOV BRANDING olarak amacımız, markalarınızın pazarda yada kendi iç yapılanmalarında, gerek  pazarlama stratejilerinde gerekse de çalışma ekibi anlamında, eksikliklerinizi tespit ederek, amaçlanan hedefinize en doğru şekilde ulaşılmasını sağlarız.

Bunun için bilimsel yöntemlerle problemler tespit edilir, çözüm yolları markalarla paylaşılır. Ayrıca istenmesi halinde 360° marka danışmanlığı kapsamında, markanızın bir paydaşı gibi çalışmalarımızı yürütürüz.

MİSYONUMUZ

Araştırma Temelli Marka Danışmanlığı, Eğitim, Dijital Pazarlama ve Yayıncılık alanlarında uzman ve deneyimli ekibimiz ile işletmelerin markalaşma süreçlerinde yanında olmak, fikirler geliştirip çözümler üretmektir.

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz Araştırma Temelli Marka Danışmanlığı, Eğitim, Dijital Pazarlama ve Yayıncılık alanlarında firmaların  markalaşma sürecindeki paydaşlarından biri olarak, onların daha rekabetçi ve katma değeri yüksek ürün/hizmet üreten markalar haline gelmesine katkıda bulunmaktadır.

İŞ ORTAKLARIMIZ