Back

NASIL BAŞLADIK?

HAKKIMIZDA

MOV BRANDING ekibi, kendi alanlarında uzmanlaşmış hem akademik hem de özel sektörde kariyer yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Amacımız, markanızı doğru şekilde konumlandırmak ve güçlü birer marka haline getirmektir. Böylece, doğru yöntemler ve eğitim planlaması ile, firma ve bireylere katma değer sağlamak hedeflenmektedir.

Dünyanın güçlü ekonomilerinden biri olmak için, bir ülkenin sahip olması gereken en değerli unsurlardan biri de, sahip olduğu dünya markasının çokluğudur. Ülke olarak ne kadar çok dünya markanız varsa, o kadar güçlü ve söz sahibisiniz demektir.

MOV BRANDING olarak ülkemizden yeni dünya markaları çıkarmak, markalarımızı daha rekabetçi hale getirmek ve onları doğru yönlendirmek için yola çıktık.

Günümüzde rekabet koşullarının pazar içinde daha sert hale gelmesi, ürün/hizmetlerin giderek birbirine benzemesi, işletmeleri yeni arayışlar içine sokmuştur. MOV BRANDING olarak amacımız, markalarınızın pazarda yada kendi iç yapılanmalarında, gerek  pazarlama stratejilerinde gerekse de çalışma ekibi anlamında, eksikliklerinizi tespit ederek, amaçlanan hedefinize en doğru şekilde ulaşılmasını sağlarız.

Bunun için bilimsel yöntemlerle problemler tespit edilir, çözüm yolları markalarla paylaşılır. Ayrıca istenmesi halinde 360° marka danışmanlığı kapsamında, markanızın bir paydaşı gibi çalışmalarımızı yürütürüz.

Amacımız, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda firmaların  markalaşma sürecindeki sorunlara cevap bulmak ve onları daha rekabetçi hale getirmek; kısacası, markalar için her zaman arayabilecekleri bir paydaş olmaktır.

Bu yüzden firmaların bizden alacakları hizmetleri onlara en doğru hizmeti verebilmek adına danışmanlık, araştırma ve eğitim olarak ayrıştırdık. İşimizin merkezine sürecin doğru yönetilmesini ve müşteri  memnuniyetini ekledik.

Resim4